Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się elbląska para taneczna – Karol Malgaski i Klaudia Kędzierska, która w miniony weekend zdobyła brązowy medal podczas Grand Prix w Kolbudach.

W sobotę, 28 listopada w Kolbudach odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Latino Cafe Cup – EKSTRAKLASA FTS. Podczas zawodów została rozegrana kategoria Grand Prix EKS – Junior II w stylu standardowym, w której wystartowały trzy elbląskie pary. Najlepiej zaprezentował się Karol Malgaski i Klaudia Kędzierska, którzy wywalczyli trzecie miejsce.

Dwie pozostałe pary z Elbląga – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela oraz Liber Kamil i Karman Marianna znalazły się w ½ finału. W kategorii rywalizowało 19 par m.in. z Warszawy, Helu, Torunia, Kołobrzegu i Trójmiasta.

Podczas zawodów, brązowy medal zdobyła również inna elbląska para – Mateusz Wawro i Kristina Ivaschenko, która startowała w kategorii pow. 15 lat, w stylu standardowym.

Autor: Zyta Wrzos, CT Promyk