IV OTTS O PUCHAR BUR. ŻUKOWA – GPP EKS. Żukowo 06.12.2014
Turniej w Żukowie przyniósł naszym tancerzom nowe klasy taneczne.
Skwira Paweł – Pawłowska Monika JANTAR – Elbląg, otrzymali klasę taneczną D w stylu KOMBINACJA ST-LA
Królikowski Jakub – Obrębska Katarzyna JANTAR – Elbląg, otrzymali klasę taneczną C w stylu STANDARD-LATIN
Liber Kamil – Karman Marianna JANTAR – Elbląg, otrzymali klasę taneczną B w stylu STANDARD
Reprezentanci Jantara wielokrotnie stanęli na podium. Wszystkie wyniki przedstawiamy poniżej:
12-13 „D”
- Królikowski Jakub – Obrębska Katarzyna – 1 miejsce
10-11 klasyfikacyjny „E” (startowało 13 par)
- Skwira Paweł – Pawłowska Monika – 3 miejsce
- Grabowski Wojciech – Kierska Martyna – 7 miejsce
- Dolegała Krystian – Sowa Julia – 10 miejsce
14-15 „C” ST i LA
- Tworkowski Marcel – Ławrynowicz Paulina – ST 8/12; LA 8/12
pow.15 „B” ST (startowało 17 par)
- Beńko Pawel – Nowaczyk Judyta – 1 miejsce
- Zagaja Kordian – Żylińska Ewa – 3 miejsce
- Tkaczuk Damian – Tkaczuk Małgorzata – 10 miejsce
- Frąszczak Jakub – Pawłowska Alicja – 13 miejsce
pow.15 „B” LA (startowało 15 par)
- Beńko Paweł – Nowaczyk Judyta – 2 miejsce
- Zagaja Kordian – Żylińska Ewa – 4 miejsce
12-13 klasyfikacyjny „C” ST (startowało 6 par)
- Liber Kamil – Karman Marianna – 1 miejsce
- Śmieszny Kacper – Zagaja Aniela – 4 miejsce
- Kiełczewski Adrian – Lewandowska Weronika – 5 miejsce
- Ledwosiński Karol – Wewersowicz Klaudia – 6 miejsce
12-13 klasyfikacyjny „C” LA (startowało 6 par)
- Kiełczewski Adrian – Lewandowska Weronika – 3 miejsce
- Śmieszny Kacper – Zagaja Aniela – 4 miejsce
- Ledwosiński Karol – Wewersowicz Klaudia – 5 miejsce
- Liber Kamil – Karman Marianna – 6 miejsce
pow.15 „C” ST (startowało 6 par)
- Zajdel Mateusz – Długołęcka Justyna – 4 miejsce
pow.15 „C” LA (startowało 9 par)
- Zajdel Mateusz – Długołęcka Justyna – 4 miejsce
- Frąszczak Jakub – Pawłowska Alicja – 6 miejsce
JUNIOR II GPP EKS. ST (startowało 7 par)
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 4 miejsce
MŁODZIEŻ (16-20) GPP EKS. ST (startowało 9 par)
- Ślusarski Grzegorz – Karpińska Paulina – 5 miejsce
Serdecznie gratulujemy!
Zostaw komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.