Wypoczęci po świętach tancerze Elbląskiego Klubu Tańca Jantar ponownie uczestniczyli w weekendowych turniejach. W sobotę wzięli udział w turnieju w Iławie, a w niedzielę pojechali do Gdańska.
Z Gdańska Seweryn Bednarek i Natalia Łysko przyjechali z nową klasą taneczną C w Standardzie!
Wyniki wszystkich jantarowych par:
VII OTTS o Puchar Wójta Gm. Iława Wikielec Gm. Iława 11.04.2015
10-11 „E” (startowało 7 par):
- Stańczewski Nikodem – Popławska Patrycja – 1 miejsce
- Grabowski Wojciech – Kierska Martyna – 2 miejsce
- Lichończak Igor – Szymańska Wiktoria – 4 miejsce
- Dolegała Krystian – Sowa Julia – 5 miejsce
12-13 „E” (startowało 9 par):
- Wiącek Dominik – Mendala Aleksandra – 6 miejsce
12-13 „C” ST (startowało 6 par):
- Bloch Bartosz – Wieteska Julia – 5 miejsce
12-13 C” LA (startowało 6 par):
- Bloch Bartosz – Wieteska Julia – 4 miejsce
14-15 „E” (startowało 8 par):
- Pilarski Marcin – Cenkner Nikola – 6 miejsce
14-15 „B” ST (startowało 5 par):
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 2 miejsce
14-15 „B” LA (startowało 5 par):
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 4 miejsce
12-13 „D” ST (startowało 11 par):
- Skwira Paweł – Pawłowska Monika – 4 miejsce
- Bombała Łukasz – Konopko Julia – 5 miejsce
- Bednarek Seweryn – Łysko Natalia – 7 miejsce
12-13 „D” LA (startowało 10 par):
- Bednarek Seweryn – Łysko Natalia – 4 miejsce
- Bombała Łukasz – Konopko Julia – 8 miejsce
- Skwira Paweł – Pawłowska Monika – 10 miejsce
pow.15 „C” ST (startowało 7 par):
- Zajdel Mateusz – Długołęcka Justyna – 2 miejsce
- Tworkowski Marcel – Ławrynowicz Paulina – 3 miejsce
pow.15 „C” LA (startowało 8 par):
- Zajdel Mateusz – Długołęcka Justyna – 2 miejsce
- Frąszczak Jakub – Pawłowska Alicja – 4 miejsce
- Tworkowski Marcel – Ławrynowicz Paulina – 6 miejsce
- Pietruszka Karol – Szczepura Blanka – 8 miejsce
pow.15 „B” ST (startowało 13 par):
- Frąszczak Jakub – Pawłowska Alicja – 13 miejsce
pow.15 „B” LA (startowało 13 par):
- Tworkowski Marcel – Ławrynowicz Paulina – 13 miejsce
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 12.04.2015
14-15 „C” ST (startowało 10 par):
- Królikowski Jakub – Obrębska Katarzyna – 10 miejsce
14-15 „C” LA (startowało 9 par):
- Królikowski Jakub – Obrębska Katarzyna – 1 miejsce
- Kiełczewski Adrian – Lewandowska Weronika – 6 miejsce
pow.15 „C” LA (startowało10 par):
- Pietruszka Karol – Szczepura Blanka – 10 miejsce
14-15 „B” ST (startowało 5 par):
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 1 miejsce
14-15 „B” LA (startowało 8 par):
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 4 miejsce
pow.15 „B” ST (startowało 8 par):
- Zagaja Kordian – Żylińska Ewa – 1 miejsce
pow.15 „B” LA (startowało 8 par):
- Zagaja Kordian – Żylińska Ewa – 2 miejsce
12-13 „D” ST (startowało 7 par):
- Bednarek Seweryn – Łysko Natalia – 2 miejsce
- Bombała Łukasz – Konopko Julia – 5 miejsce
12-13 „D” LA (startowało 7 par):
- Bednarek Seweryn – Łysko Natalia – 1 miejsce
- Bombała Łukasz – Konopko Julia – 4 miejsce
Zostaw komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.