Dwa dni trwały zmagania tancerzy na ogólnopolskich turniejach. W sobotę reprezentanci elbląskiego klubu wystartowali w Ostródzie, dzień później wzięli udział w turnieju w Rumi. Były to bardzo udane starty, które przyniosły wiele miejsc medalowych.
Sukcesem był awans do wyższej klasy tanecznej. Otóż para kategorii 14-15 C STANDARD
Kiełczewski Adrian – Lewandowska Weronika JANTAR – Elbląg
otrzymali klasę taneczną B w stylu STANDARD!
OTTS FOCUS 2015 Ostróda 21.03.2015
12-13 „D” ST (startowało 7 par)
- Skwira Paweł i Pawłowska Monika – 1 miejsce
- Bednarek Seweryn i Łysko Natalia – 2 miejsce
12-13 „D” LA (startowało 7 par)
- Bednarek Seweryn i Łysko Natalia – 3 miejsce
- Skwira Paweł i Pawłowska Monika – 5 miejsce
14-15 „B” ST (startowało 9 par)
- Malgaski Karol i Kędzierska Klaudia – 2 miejsce
- Liber Kamil i Karman Marianna – 8 miejsce
14-15 „B” LA (startowało 11 par)
- Malgaski Karol i Kędzierska Klaudia – 6 miejsce
10-11 „E” (startowało 9 par):
- Lichończak Igor i Szymańska Wiktoria – 2 miejsce
- Grabowski Wojciech & Kierska Martyna – 4 miejsce
- Dolegała Krystian & Sowa Julia – 5 miejsce
- Stańczewski Nikodem & Popławska Patrycja – 8 miejsce
14-15 „C” ST (startowało 16 par)
- Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela – 1 miejsce
- Kiełczewski Adrian i Lewandowska Weronika – 3 miejsce
- Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna – 13 miejsce
14-15 „C” LA (startowało 15 par)
- Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna – 1 miejsce
- Kiełczewski Adrian i Lewandowska Weronika – 4 miejsce
- Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela – 8 miejsce
- Liber Kamil i Karman Marianna – 12 miejsce
14-15 „E” (startowało 11 par)
- Pilarski Marcin i Cenker Nikola – 7 miejsce
SENIOR II E+D „D” ST (startowało 5 par):
- Jankowski Wiesław i Jankowska Maria – 1 miejsce
- Kurowski Arkadiusz i Kurowska Beata – 4 miejsce
SENIOR II E+D „D” LA (startowały 4 pary)
- Jankowski Wiesław i Jankowska Maria – 1 miejsce
- Kurowski Arkadiusz i Kurowska Beata – 4 miejsce
12-13 „C” ST (startowało 7 par)
- Bloch Bartosz i Wieteska Julia – 6 miejsce
12-13 „C” LA (startowało 7 par):
- Bloch Bartosz i Wieteska Julia – 5 miejsce
Pow.15 „C” ST (startowało 12 par):
- Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna – 4 miejsce
- Tworkowski Marcel i Ławrynowicz Paulina – 9 miejsce
Pow.15 „C” LA (startowało 11 par):
- Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna – 4 miejsce
- Tworkowski Marcel i Ławrynowicz Paulina – 9 miejsce
- Frąszczak Jakub i Pawłowska Alicja – 10 miejsce
Pow.15 „B” ST (startowało 12 par)
- Zagaja Kordian i Żylińska Ewa – 1 miejsce
- Frąszczak Jakub – Pawłowska Alicja – 12 miejsce
Pow.15 „B” LA (startowało 11 par)
- Zagaja Kordian i Żylińska Ewa – 2 miejsce
SENIOR II open ST (sartowały 4 pary)
- Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka – 3 miejsce
- Jankowski Wiesław i Jankowska Maria – 4 miejsce
SENIOR II open LA (startowały 3 pary)
- Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka – 1 miejsce
- Jankowski Wiesław i Jankowska Maria – 3 miejsce
III OTTS o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RUMI Rumia 22.03.2015
10-11 „E” (startowało 7 par)
- Grabowski Wojciech – Kierska Martyna – 2 miejsce
- Dolegała Krystian – Sowa Julia – 4 miejsce
- Stańczewski Nikodem – Popławska Patrycja – 7 miejsce
14-15 „C” ST (startowało 7 par)
- Śmieszny Kacper – Zagaja Aniela – 2 miejsce
- Królikowski Jakub – Obrębska Katarzyna – 6 miejsce
14-15 „C” LA (startowało 7 par)
- Kiełczewski Adrian – Lewandowska Weronika – 1 miejsce
- Królikowski Jakub – Obrębska Katarzyna – 3 miejsce
- Śmieszny Kacper – Zagaja Aniela – 5 miejsce
pow.15 „B” ST (startowało 8 par)
- Zagaja Kordian – Żylińska Ewa – 2 miejsce
pow.15 „B” LA (startowało 9 par)
- Zagaja Kordian – Żylińska Ewa – 3 miejsce
JUNIOR II GPP EKS. ST (startowało 8 par)
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 2 miejsce
- Liber Kamil – Karman Marianna – 5 miejsce
JUNIOR II GPP EKS. LA (startowało 9 par)
- Magalski Karol – Kędzierska Klaudia – 8 miejsce
pow.15 „C” ST (startowało 16 par)
- Zajdel Mateusz – Długołęcka Justyna – 6 miejsce
- Tworkowski Marcel – Ławrynowicz Paulina – 11 miejsce
pow.15 „C” LA (startowało 15 par)
- Zajdel Mateusz – Długołęcka Justyna – 5 miejsce
- Tworkowski Marcel – Ławrynowicz Paulina – 11 miejsce
- Frąszczak Jakub – Pawłowska Alicja – 13 miejsce
MŁODZIEŻ II GPP EKS. ST (startowało 10 par)
- Ślusarski Grzegorz – Karpińska Paulina – 5 miejsce
W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się zdjęcia z turnieju w Rumi!
Zostaw komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.