Laureatów sportowych nagród Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za 2014 rok poznaliśmy 28 lutego podczas gali, która odbyła się sali Kina „Światowid”. Uroczystość była okazją do podsumowania osiągnięć elbląskich sportowców, najważniejszych wydarzeń, a także do podziękowania trenerom, działaczom i mecenasom elbląskiego sportu.

Wśród laureatów Prezydenta Miasta Elbląga znaleźli się Formacja Standardowa „LOTOS-Jantar” oraz jej trener Antoni Czyżyk.

Przypomnijmy, Formacja ta od momentu powstania w 1995 r. nieprzerwanie zdobywa tytuł Mistrza Polski Formacji Standardowych, będąc jednocześnie jednym z najlepszych tego typu zespołów w Europie i na świecie. W 2014 roku tancerze zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski FTS Formacji Tanecznych w Elblągu zdobywając kolejny złoty krążek i prawo do reprezentowani Polski na Mistrzostwach Świata. 1 listopada 2014, Formacja Standardowa LOTOS-Jantar wystartowała na Mistrzostwach Świata Formacji Standardowych wBraunschweig, w Niemczech i uzyskała 4 miejsce.